Blog pro všechny holky,které nejsou žádne bárbíny a které se umí bavit!!!!!


                  Hlasujte pro mě TADY!-moje přezdívka je LuQí

oddelovacc

Pokračování 1.povídky

22. dubna 2011 v 9:21 | LuQí |  Mi & moje povídky
A pak.....a pak když se MARKVINIUS vrátil tak uviděl Aniku,a řekl jí...Co si to provedlo\??,!!!!!jak může být někdo silnější než já??!!!!Zabiju tě!!!!!Anika si myslela že má v sobě nějakou moc,která toho MARKVINIUSE může zabít,a že se jí tim pádem nemůže nic stát!Ale mílila se!MARKVINIUS vzal Aniku do náručí a utíkal sní,,,chudák Anika nevěděla co se sní stane!!!!!Když ji ten MARKVINIUS nesl,tak uviděl Aniku Robert,což byl jeden statečnej kluk po kterém všichni holky ze školy šíli!!!No když Robert Aniku uviděl,tak to byla láska na první pohled,ale Anika,když se na Roberta podívala,tak se do něho nezamilovala,protože jak si myslela že ten její princ kterého kdysi milovala tak si myslela že je ten pravý ale nevbyl,a Anie jenom zneužil,a od té doby Anika žádným klukům nevěří!.No a Robert si myslel:no omg musim ji zachránit!!!Je tak krásna že ji prostě musim zachránit!!No tak Robert sledovala MARKVINIUSE až přišel do jeho království,odkud nikdo nikdy nepřišel živý!!!!MARKVINIUS mezitim Anie přivázal do sítě smrtí kde ji chtěl zabít,mno a pak odešel di dát čaj.Pak Robert řekl Anice že ji zachrání,Anika neprotestovala,i když kluky nesnáší,ale tohle byla láska na prvnípohled o které ani Anika nevěděla.......Pak Robert uviděl meč,kterým MARKVINIUS zabíjel a pak ho vzal,uřízl sit kde ležela Anie,a pak ji zachránil a utekl s ní,i s tím mečem....No když se MARKVINIUS vrátil,tak po Anice nebyla ani stopa,a byl tak naštvaný že dokonce zapomněl i svuj meč který ani nevěděl že tam je...No a pak když Anie a Robert se konečně vrátili domu,tak potkali ti sprostáci který Anie chtěli zabít,,No a pak najednou se tam zjevil MARKVINIUS a i když ten meč neměl,tak byl dost silný nato aby Aniku zabyl.....nakonec se stalo něco co si všichni přáli,jak jsem říkala,MARKVINIUS byl dost silný,ale nestihl vzít svůj meč z rukou Roberta,a Robert ho skoro zabil,a pak se MARKVINIUS vrátil do svého království,,pak se Anika a Robert dali dohromady,,a chystali se oženit,,,byli tak štastný a tak zamilovaní,ža od sebe se vůbec nedokázali odlepit....No a když nadešel ten den,kdy se měli Anie a Robert oženit tak bohužel se tam zjevil MARKVINIUS a tento krát Anie a Robert nevyhráli,,vyhrál MARKVINIUS,,,,konečně se mu podařilo to,co roky chcystal,,,,,Anika byla mrtvá,,,nic se nedalo dělat už prostě byla mrtvá,,a ti sprostáci co ji zneužily,,,,pracovali pro MARKVINIUSE a nakonec zabili i Roberta,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,tak už jste pochopili proč ti sprostáci Aniku chtěli zabít?!!Protože pracovali pro MARKVINIUSE a on by jim dal za to peníze!!.A Anie a Robert??.---------------------nejhezčí pár v zemi .....umřel....a tak MARKVINIUS zvítězil a byl konec..........všichni lidi až doted s radostí vzpomínají na Aniku a na Roberta...
KONEC!!!TENHLE PŘÍBĚH NENÍ SKUTEČNÍ VYMÝŠLELA JSEM HO SAMA TAKŽE KOPÍRUJTE JEN SE ZDROJEM!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marťa♥ Marťa♥ | Web | 22. dubna 2011 v 9:48 | Reagovat

nz :) je ta povídka je hodně dobrá :)

2 Eleanor Eleanor | Web | 26. dubna 2011 v 17:59 | Reagovat

[1]: Prosím? :D
Lol. Som Slovenka a viem o českej gramatike viac než ty. Štylistika nula bodov. Odseky žiadne. Nemá to hlavy a nemá to päty! A ak si chcela dať názov tej rubriky, v ktorej sa tento článok nachádza "Ja a moje poviedky" tak nie "Mi" ale "Me" ;)
A tiež by som ti odporučila prestať používať všade výkričníky. Posobí to ukričane a nevkusne. Existujú nevtieravé ale veľavýznamné bodky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama