Blog pro všechny holky,které nejsou žádne bárbíny a které se umí bavit!!!!!


                  Hlasujte pro mě TADY!-moje přezdívka je LuQí

oddelovacc

Mi & moje kecy

Diskuse: Jak na rodiče???

28. dubna 2011 v 14:16 | LuQí
Ahojky!! Tak když jsem se koukala na různý blogy,tak jsem tam viděla třeba že se tam někdo ptal jak přesvědčit rodiče aby udělali to,tamto,a tuto!? No a pak jsem si založila diskusi s názvem: Jak přesvědčit rodiče aby mi koupili psa?? pište lidi a já vám zas napíšu na blog!! Tak myslím že vám to možná i pomůže.Aspon doufam

New dess?!.....

26. dubna 2011 v 18:21 | LuQí
Ahojky všichni!! Tak jak jsem vám psala žeprý pracuji na novm designu,tak na něm taky pracují,ale nevím kdy bude přesně hotový??!! Myslím že až za dva dny,možná dýl.Jo a ještě něco,vím že bych to sem asi neměla psát ale spíše někam jinam,ale mě se nechce dělat ztoho nějakej velký článek,,.Chci vám jen říct,že když se tu někomu nelíbi,tak at mi ani prosím nepíše komentáře a prostě pujde na nějaký jiný blog kde se mu líbi.Myslím že každej má svůj styl a tečka!Mě se taky třeba hodně věcí nelíbi noa?!!! Tak hol se každému líbi něco jiného no. No nechci vas otravovat,ale jen vám chci prostě říct že když se tu někomu nelíbi tak at sem ani nechodí a prostě at si mých článku nevšíma. No to je vše. Tak ahoj!!

co mam přidat???

26. dubna 2011 v 18:00 | LuQí
No lidi já už newím!!!!! Newím,co sem mam přida!?!?? Poradíte mi??? Doufam že jo!!!!!!!!!,,,No dneska mi nějak nic nenapadáá :( :( Tak já nwm....No tak asi jdu lidi...Tak se tu mějjteee!!!!!!

Ach jo!!

26. dubna 2011 v 13:28 | LuQí
No jak vidim lidi tak asi v SONC nepostoupim,,,,mam nejmín hlasu!!:(No super!..............No ale stejně děkuju všem kdo mi dával hlásky!!!Vím že to byli moje sb:Marta a Neti!Tak vám holky moc děkuju!!!!No a jdu přidávat články!Jo a lidi možná bude novej dess už na něm pomaličku pracují,,,šablonu už skoro mam hotovou akorát o téma nwm,,avril?!??emo?...Hm....no uvidíme tak se všichni mějte!!!

PROSÍM!!!..........

23. dubna 2011 v 14:22 | LuQí
Ahoj lidi!!!!!!!!BYla bych moc ráda kdybyste mi dali hlásek tady|:http://ilovethewantedboys.blog.cz/1104/1-kolo-sonc#komentare Moc vám děkuju prominte pospíícham no.........Ale fakt mocinky díky všem!!!!!

DĚKUJU VŠEM!!!!!!

22. dubna 2011 v 18:33 | LuQí
Ahoj!!Jen chci vám poděkovat za krásnou návštěvu a za krásne komentáře!!!!!Je to nemožné ale dnes mě navštívilo 40 LIDI!!!No jako fakt díky jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hlavně affíkum,,,a těm kdo mi psal komentáře,,,,,,No tenhle blog mam teprv 2 dny,,auž tu mám 59 NÁVŠTĚV!!!!!!no ale kdybych jsem sem dala toplist dříve tak by jich bylo určitě pře 80!!!!No tak eště jednou všem díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FAKT!!!!!!!!!!!!


Vítejte moe nový affííci......

22. dubna 2011 v 14:54 | LuQí
Ahoj moje nový Affíci!!!!!!!!Jsem ráda že jste se spřátelili,a že chodíte na můj blog!!!!!!!Fakt díky
Mno aby se vědělo komu vůbec děkuju tak tu mam seznam affs:


Vanesska:)


wendy122


Laila


Neti


Marťa♥

jejich suprrrr blogy sem jistě nemusim psát,protože je máte v menu,,No tak eště jednou díky moe♥♥♥ Affíci!!!!!!!

pro štěstí :))

22. dubna 2011 v 10:58 | LuQí
Mno lidi tohle jsem našla na netu :)


Slovní fotbal

22. dubna 2011 v 7:14 | LuQí
Ahoj !!! No takže jak jsem se koukala na různé blogy tak tam mají třeba slovní fotbal,rekordy v komentářích mno atd....já bych chtěla udělat slovní fotbal,(doufam že všichni víte jak se hraje?!když né tak tu máte pravidla):)

PRAVIDLA:

Slovní fotbal se hraje tak,že třeba já napíšu slovo pes,a vy pak musíte na to poslední písmeno taky napsat nějaké slovo třeba,hm,,,,,,sklo třeba,no a pak zase musíte napsat nějaké slovo na o,,chápete??!!Doufam že jo! :)D No tak já začínam:

tak já napíšu slovo abeceda no tak hrajem lidi :)

MOJE ÚŽASNÝ PSP!!!!

21. dubna 2011 v 11:32 | LuQí
No lidi čau!!!!!!!No nedávno jsem dostala moe úžasný PSP!!!!No tak je playstation ale v menší velikosti!!!Na netu jssem našla fotku,a vypadá nějak takhle!!!Mno nechci se tu moc předvádět takže ani nemusííím řííkat co dostanu k narozeninam!!no a tady je to psp"!!!!!♥♥♥
 
 

Reklama